O mně

Jak to celé začalo?

V roce 2014 jsem objevila krásu online marketingu. V té době jsem ještě pracovala v personalistice a ve volných chvílích chodila na marketingové přednášky, workshopy a akce. Stal se z toho můj koníček, který mě dnes živí.

Po absolvování Digisemestru jsem si ujasnila, že se chci plně věnovat oblasti sociálních sítí. Proto jsem se přihlásila na první ročník Social Media Akademie od Elišky Vyhnánkové, který mi dal potřebné vědomosti i odvahu, abych začala v této oblasti podnikat na plný úvazek. Dodnes s nadšením studuju algoritmy, chování lidí na internetu, triky zahraničních i českých expertů na sociální sítě.

Od obsahu k reklamám

V začátcích jsem pro klienty vytvářela příspěvky, tvořila obsahový plán a pomáhala se správou. V průběhu let nabírala reklama na důležitosti a já se ponořila do tajů reklamních systémů. Nyní svým klientům z 90 % tvořím reklamy, které jim vydělávají a pomáhají v růstu.

Zajímavosti o mně

Důvěřuj, ale prověřuj

Na online marketing a sociální sítě není žádná vysoká škola. Proto je důležité své znalosti ověřovat nejen v kurzech.

Školení Facebook reklamy s Honzou Bartošem
2023

Prodávej na Facebooku s Honzou Bartošem
2021

Eliška Vyhnánková
2017

Jindra Fáborský
2016

O mém podnikání si vykládám s Madlou Čevelovou

Moji mentoři

Díky těmto lidem vykouknu ze své bubliny. Rostu já, klienti i podnikání. 

obsahová bohyně komuniké aneb bára nováková

Bára Nováková

Obsahová bohyně Komuniké

Barča mi díky copykoučinku pomáhá ladit texty na webu i pro klienty do reklam na sociálních sítích tak, aby šly k jádru věci bez zbytečného obkecávání.

madla čevelová

Madla Čevelová

Marketingová čarodějnice

Madla je mým mentorem i koučem zároveň. Díky jejím technikám dokážu lépe identifikovat slabá místa v podnikání i ve své mysli a zapracovat na nich. Pomáhá mi najít a budovat si svůj autentický směr.

Aneta Hejnová

Aneta Hejnová

Webová analytička

Aneta má roky zkušeností s webovou analytikou. Předává mi tipy z praxe, abych dokázala perfektně měřit a vyhodnocovat výkon vašeho webu, ať už je to e-shop, nebo služba.
dovolená

Zrovna čerpám energii

Zdravím vás, do neděle 30. 7. se toulám po Americe. Plním si sen a objevuju krásy Chicaga. Klidně mi napište, ale ozvu se, až se vrátím.

Moje odpovědi mohou být trochu opožděné, protože se právě intenzivně věnuji vánočním kampaním. Na každou zprávu odpovím, co nejdříve to půjde.​