Jak vám pomáhám?

Ve zkratce - tvorbou a správou reklam, mentoringem, školením nebo konzultacemi.

Moje služby

Díky individuálním hodinám vás naučím tvořit reklamy, číst v datech, reportovat a mnoho dalšího. Učíte se krok za krokem na vlastních projektech a brzy vidíte změny.

Nastavuji a starám se o reklamy na Facebooku, Instragramu a Linkedinu, tak aby vydělávaly nebo plnily byznysové cíle.

Díky individuálním hodinám vás naučím tvořit reklamy, číst v datech, reportovat a mnoho dalšího. Učíte se krok za krokem na vlastních projektech a brzy vidíte změny.

Ideální možnost, pokud se rádi nachytřujete ve skupinkách nebo potřebujete vzdělat tým. Před každým školením posílám kratičký dotazník,  aby bylo připraveno na míru.

Nepřichází nové nápady? Jste zaseknutí? Potřebujete se jednorázově poradit, zda máte vše nastaveno dobře? Společně na to mrkneme a najdeme cestu.

Cena: 1 500 Kč
(bez DPH, nejsem plátce)

Spolupracuji s experty

Každá oblast online marketingu je obsáhlá a jediný člověk na ni nestačí. Proto spolupracuji s kolegy z různých oborů. Společnými silami a týmovou prací posouváme klientovy sociální sítě i byznys dopředu.
tina benetinová

Tina Benetinová

Social Media Manager, Lecturer and Mentor​

Tina brázdí vody marketingu už 9 let. Z toho 7 let se na volné noze věnuje práci s Facebookem a Instagramem. Pro projekty, na kterých spolupracujeme, vytváří poutavý obsah, který doplňuji o výkonnostní kampaně. Tina je v našich končinách jedním z top specialistů na Instagram. Pro insta-rady si k ní chodí nejen firmy a influenceři. Jejím školením prošlo i 400 členek skupiny #HolkyzMarketingu, své zkušenosti předává taky v Social Media Akademii Elišky Vyhnánkové. 

Radim Madarász

Produktový a event fotograf

S Radimem často spolupracujeme na akcích, konferencích nebo veletrzích. Jako jeden z mála fotografů dokáže svými fotkami skvěle zachytit atmosféru eventu a během pár chvil je zvládne připravit pro použití na sociálních sítích. Také dělá profi produktové fotografie, které využíváme v kampaních i na weby klientů. 

Říkají o mně

#mentoring

S Jančou jsme měly několik mentoringů, během kterých jsme řešily různé cíle, strategie, a hlavně jsme spolu brainstormovaly, jak nejlépe nastavit reklamy na sociálních sítích. Společné hodiny byly vedeny v přátelském prostředí, kdy jsem měla možnost se doptat nebo si zopakovat to nejdůležitější. Jana má kromě zkušeností opravdu lidský přístup, nejen že pomůže ujasnit si vše potřebné z profesionálního hlediska, ale zároveň je to i příjemně strávený čas. Je vidět, že ji práce se sociálními sítěmi baví. A já to můžu jen potvrdit.

pavlína forétková

Pavlína Forétková

Social Media Manager​, Nadace dřevo pro život

#konzultace

Řeknu vám 4 důvody, proč bych Janču doporučil: Výkon. Optimalizace. Systém. Řád. Milica s.r.o. je start up a rozpočty na marketing jsou v začátcích malé. Měli jsme spuštěné kampaně na sociálních sítích, ale potřebovali jsme je učesat. Janča nás navedla správným směrem. Zvýšila se nám ziskovost, snížily se náklady. Také jsme společně vymysleli sezónní kampaně, které nám generují nákupy a zároveň nám pomáhají k růstu komunity kolem značky.

samuel krištof

Samuel Krištof

CMO, Milica, s.r.o.

#spravareklam

K naší anketě Dřevěná stavba roku jsme potřebovali nalákat hlasující. V roce 2019 se ale všechno, co mohlo, pokazilo, a ač se rozpočet na reklamu zvyšoval, hlasující nepřibývali. Proto jsme se v nouzi obrátili na Janču. Rychle pochopila, jak je situace vážná a začala hned pomáhat. Pravidelně reportovala o vývoji reklam a dbala na metriky. Společně jsme došli k vytyčenému cíli. I když to byl pro Janu malý projekt, věnovala se mu zodpovědně a na 100 %. Navíc řešila i věci, které nutně nevyplývaly z dohodnuté spolupráce (např. dala pár tipů na úpravu webu).

terezie poláková

Terezie Poláková

PR a sociální sítě, Nadace dřevo pro život

jana skalková

Dejte mi o sobě vědět

Ozvěte se mi a společně vymyslíme, jak vylepšit vaše sociální sítě.

Od pátku (10.9.2021) do neděle (19.9.2021) jsem na cestách. Objevuju švýcarskou krajinu a doplňuju energii, abych pro vás mohla dlouhodobě odvádět nejlepší práci. Vaše e-maily zodpovím hned, jak se k nim dostanu.
This is default text for notification bar