Janče Skalková

Rozumím reklamám na sociálních sítích

Janče Skalková

Rozumím reklamám na sociálních sítích

Jak vám pomáhám?

Ve zkratce – tvorbou a správou reklam, mentoringem, školením nebo konzultacemi.

Jak vám pomáhám?

Ve zkratce – tvorbou a správou reklam, mentoringem, školením nebo konzultacemi.

Moje služby

Nastavím vám Business Manager a Google Analytics. S dobře nastavenými nástroji jste připravení růst. A víte, co vám přivádí zákazníky.

Nepřichází nové nápady? Jste zaseknutí? Potřebujete se jednorázově poradit, zda máte vše nastaveno dobře? Společně na to mrkneme a najdeme cestu.

Cena: 2 800 Kč (+ DPH)

Díky individuálním hodinám vás naučím tvořit reklamy, číst v datech, reportovat a mnoho dalšího. Učíte se krok za krokem na vlastních projektech a brzy vidíte změny.

Naučte se jako tým pracovat s profily, rozpočty, daty a reklamami. Pravidelně se setkáme, najdeme pro vás efektivní systém práce a společně nastavíme reklamy, procesy i strategie.

Nastavuji a starám se o reklamy na Facebooku, Instragramu a Linkedinu, tak aby vydělávaly nebo plnily byznysové cíle.

Máte pocit, že by vaše reklamy na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu mohly přinášet lepší výsledky? Udělejme společný audit, kde si řekneme, co zlepšit.

Říkají o mně

#mentoring

S Jančou jsme měly několik mentoringů, během kterých jsme řešily různé cíle, strategie, a hlavně jsme spolu brainstormovaly, jak nejlépe nastavit reklamy na sociálních sítích. Společné hodiny byly vedeny v přátelském prostředí, kdy jsem měla možnost se doptat nebo si zopakovat to nejdůležitější. Jana má kromě zkušeností opravdu lidský přístup, nejen že pomůže ujasnit si vše potřebné z profesionálního hlediska, ale zároveň je to i příjemně strávený čas. Je vidět, že ji práce se sociálními sítěmi baví. A já to můžu jen potvrdit.

pavlína forétková

Pavlína Forétková

Social Media Manager​, Nadace dřevo pro život

#konzultace

Řeknu vám 4 důvody, proč bych Janču doporučil: Výkon. Optimalizace. Systém. Řád. Milica s.r.o. je start up a rozpočty na marketing jsou v začátcích malé. Měli jsme spuštěné kampaně na sociálních sítích, ale potřebovali jsme je učesat. Janča nás navedla správným směrem. Zvýšila se nám ziskovost, snížily se náklady. Také jsme společně vymysleli sezónní kampaně, které nám generují nákupy a zároveň nám pomáhají k růstu komunity kolem značky.

samuel krištof

Samuel Krištof

CMO, Milica, s.r.o.

#spravareklam

K naší anketě Dřevěná stavba roku jsme potřebovali nalákat hlasující. V roce 2019 se ale všechno, co mohlo, pokazilo, a ač se rozpočet na reklamu zvyšoval, hlasující nepřibývali. Proto jsme se v nouzi obrátili na Janču. Rychle pochopila, jak je situace vážná a začala hned pomáhat. Pravidelně reportovala o vývoji reklam a dbala na metriky. Společně jsme došli k vytyčenému cíli. I když to byl pro Janu malý projekt, věnovala se mu zodpovědně a na 100 %. Navíc řešila i věci, které nutně nevyplývaly z dohodnuté spolupráce (např. dala pár tipů na úpravu webu).

terezie poláková

Terezie Poláková

PR a sociální sítě, Nadace dřevo pro život

jana skalkova foto

Dejte mi o sobě vědět

Ozvěte se mi a společně vymyslíme, jak vylepšit vaše sociální sítě.